GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

SİYASET GÜNDEMİ
TÜRKİYE
ATAMA & TAYİNLER
DUYURULAR
BÜROKRAT HABERLERİ
RÖPORTAJ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Muş'ta

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Muş'a Ziyarette Bulundu.
Bu haber 2017-05-26 09:32:18 eklenmiş ve 930 kez görüntülenmiştir.
Ziyaret ve çeşitli programlara katılmak üzere Muş'a gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, havaalanında Vali Sayın Seddar Yavuz, Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Siyasi Parti ve STK temsilcileri ile kurum amirlerince karşılandı.
 
Ziyarette Sayın Bakana, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASPB) Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Muş Milletvekili M. Emin Şimşek, Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu ve ASPB Müsteşar Yardımcısı Mehmet Karabay eşlik etti.
 
Bakan Kaya, daha sonra geçen yıl şehit düşen Özel Harekât Polisi Yücel Kurtoğlu'nun Sungu beldesindeki ailesini ziyaret etti. Türk bayraklarıyla donatılan evde şehidin ailesiyle bir süre görüşen Kaya, okunan duanın ardından Muş Valiliğine geçti.
 
Valilikte brifingin ardından Bakan Kaya, TEOG'da başarılı olan öğrencilere tablet hediye etti.  Valilik ziyaretinin ardından Muş Alparslan Üniversitesi’nde düzenlenen Uluslararası 15 Temmuz Darbe Girişim ve Türkiye Sempozyumu’na katıldı.
 
Sempozyumun ardından Çocuk Evlerinde kalan çocukları ziyaret eden Bakan Kaya, Muş Belediye Başkanlığı ve esnaf ziyaretlerini müteakip Bingöl’deki Programa katılmak üzere İlimizden ayrıldı.
ETİKETLER : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı muş ziyaret muş valiliği
Diğer ATAMA & TAYİNLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Genç Bürokrat Dergisi Haber Portalı
© Copyright 2015 İRM TASARIM AJANSI. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA