GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

SİYASET GÜNDEMİ
TÜRKİYE
ATAMA & TAYİNLER
DUYURULAR
BÜROKRAT HABERLERİ
RÖPORTAJ

Tatvan'da Festival Şenliği

Bitlis’in Tatvan ilçesinde bu yıl 49.’su düzenlenen Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Bu haber 2017-07-02 16:04:41 eklenmiş ve 392 kez görüntülenmiştir.
Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali, düzenlenen kortej yürüyüşü ve açılış programıyla 49. kez kapılarını açtı. Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ve Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy tarafından 49. Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivalinin açılış kurdelesi kesildi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından açılış programı saygı duruşu, İstiklal Marşı ve halk oyunları gösterileri ile devam etti.
Açılışta konuşan Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, 49. Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali’nin hayırlı olmasını dileyerek, “Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali inşallah bölgemizin birliğine, kardeşliğine, dayanışmasına vesile olacaktır. Bölgemizin kalkınmasında, ekonomisinin güçlenmesinde Tatvan ilçemiz inşallah en güzel şekilde istifade edecektir. Bu vesile ile bir kez daha fuarın hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ve diğer katılımcılar fuar alanındaki çadırları ziyaret etti. Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivalinin birinci gün etkinlikleri verilen konserle sona erdi. Bugün itibariyle start alan Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali, 10 Temmuz’a kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek.
ETİKETLER : BİTLİS TATVAN KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ
Diğer BÜROKRAT HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Genç Bürokrat Dergisi Haber Portalı
© Copyright 2015 İRM TASARIM AJANSI. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA