GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

SİYASET GÜNDEMİ
TÜRKİYE
ATAMA & TAYİNLER
DUYURULAR
BÜROKRAT HABERLERİ
RÖPORTAJ

Terörist Öldürüldü, Muhtar ve Eşi Gözaltına Alındı

Tunceli Valiliği Bölgede Yürütülen Operasyon Dahilinde Bir Töröristin Öldürüldüğünü, Başkalecik Köy Muhtarı ve Eşinin de Gözaltına Alındığını Açıkladı.
Bu haber 2017-07-16 12:38:14 eklenmiş ve 146 kez görüntülenmiştir.
Tunceli Valiiği Konuyla İlgili Şu Şekilde Açıklama Yaptı:
''Tunceli İl Jandarma Komutanlığımızca 15 Temmuz 2017 Tarihinde Saat 22:00'de Pülümür ilçemiz Başkalecik Köyü bölgesinde gerçekleştirilen “Şehit J.V.Kad.Çvş. Osman ÖZ-136” Operasyonu kapsamında; teröristlerle sıcak temas sağlanmış, çıkan çatışmada (1) (erkek) terör örgütü mensubu silahı ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir.
           Olay bölgesinde yapılan arama/tarama faaliyetlerinde (1) adet Kalaşnikof piyade tüfeği, (4) adet şarjör, (100) adet Kalaşnikof fişeği, (2) adet el bombası, (2) adet telsiz kod çizelgesi, (2) adet sırt çantası, (2) adet palaska, (4) adet şarjör kütüklüğü ve çok sayıda yaşamsal malzeme ele geçirilmiştir.
           Ayrıca konu ile ilgili olarak Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı'mızın talimatı ile Başkalecik Köyü Muhtarı ve Eşi gözaltına alınmıştır.  
           İlimizde terörist unsurların bulunmasına yönelik çalışmalar azim ve kararlılıkla sürdürülmektedir.''
ETİKETLER : tunceli valiliği operasyon terör pkk açıklama basın açıklaması Başkalecik Köyü Muhtarı
Diğer DUYURULAR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Genç Bürokrat Dergisi Haber Portalı
© Copyright 2015 İRM TASARIM AJANSI. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA