GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

SİYASET GÜNDEMİ
TÜRKİYE
ATAMA & TAYİNLER
DUYURULAR
BÜROKRAT HABERLERİ
RÖPORTAJ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Ceyhan Ticaret Odası tarafından Ceyhan da ilk,orta ve lisede öğrenim gören 1000 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Ceyhan Ticaret Odası tarafından Ceyhan da öğrenim gören muhtaç ilk, orta ve lisede okuyan 1000 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.
Bu haber 2017-10-09 09:59:43 eklenmiş ve 147 kez görüntülenmiştir.

 

Her yıl yapılarak gelenekselleşen Kırtasiye Yardımı, 2017-2018 Eğitim yılında da belirlenen ve bunun yanı sıra Odamıza başvuru da bulunan 1000 öğrenciye verilmiştir.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref CAN, "2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Ceyhan Ticaret  Odası olarak, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nin hassasiyetle belirlediği ve aynı zamanda da odamıza gelerek başvuruda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla kırtasiye yardımında bulunduk.”  dedi.

 En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizen Başkan Can, “Eğitime gerekli harcamayı yapamayan toplumlar çağın gerisinde kalmaya mahkûmdur.
Çocuklarımızın geleceği bizlerin sorumluluğu altındadır. Biz onlara elimizden geldiğince fırsat sunmalıyız ki onlar da bizi gururlandırsınlar, başarılarına başarı katsınlar’’ dedi.

 

 

ETİKETLER :
Diğer ATAMA & TAYİNLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Genç Bürokrat Dergisi Haber Portalı
© Copyright 2015 İRM TASARIM AJANSI. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA