GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

SİYASET GÜNDEMİ
TÜRKİYE
ATAMA & TAYİNLER
DUYURULAR
BÜROKRAT HABERLERİ
RÖPORTAJ

Vali Güvençer'den Şampiyon Jimnastikçilere Hediye

16-25 Eylül tarihlerinde İtalya'nın Ancona şehrinde gerçekleştirilen Aerobik Jimnastik Avrupa Şampiyonası' nda dereceye giren Manisalı aerobik jimnastik sporcular, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti.
Bu haber 2017-10-11 09:32:38 eklenmiş ve 161 kez görüntülenmiştir.

Dereceye giren jimnastikçileri makamında ağırlayan Vali Güvençer, sporculardan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Güvençer; "Manisalılar sizi seviyor, takip ediyor ve sizlerle gurur duyuyor. İnsanın başına bazen üzücü şeyler gelebilir, canı sıkılabilir, bazen morali bozulabilir. Ama başarılar insana moral verir, hele hele başarılı insanlar herkes için örnek olur." diyerek, genç sporcuları tebrik etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ise, Aerobik Jimnastik Avrupa Şampiyonası'nın 16-25 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Ancona şehrinde yapıldığını, Manisalı sporcuların ödül aldıklarını ve mutluluklarını paylaşmak için geldiklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Vali Güvençer, sporcu Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş, Deniz Şahin, Selin Sürüm ve Okay Arslan'a Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden temin edilen bisikletleri hediye etti.

Ziyarete, sporcuların yanı sıra jimnastik antrenörleri Gürkan Er, Mehmet Ali Ekin ve Manisa Jimnastik İl Temsilcisi Gökben Aygün Yetişen katıldı.

ETİKETLER : Aerobik Jimnastik Avrupa Şampiyonası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer
Diğer BÜROKRAT HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Genç Bürokrat Dergisi Haber Portalı
© Copyright 2015 İRM TASARIM AJANSI. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA